Hľadáš si privýrobok?

????????©? Hľadám pár žien,ktoré si chcú privyrobiť mesačne 200,300 a viac €. Seriózna ponuka, bez poplatkov. Overené, nie je čo stratiť,môžete len získať.

Píšte mi prosím do mailu. Ďakujem.????

natalibtw001@gmail.com

 

 


SVADOBNÉ PIERKA PODĽA FARBY / čierne svadobné pierka


Eur
Eur
Parametre
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
.. svadobné pierko vhodné pre rodičov, svedkov, starejšieho.. .. bielo - čierne s čipkou .. .. farebné kombinácie sa dajú prispôsobiť..
naša cena 1,95 Eur

Svadobné pieko veľké  - bielo - čierne s čipkou a so štrasom
img


.. svadobné pierko malé  pre hostí .. .. dá sa k tomu prispôsobiť aj svadobné pierko pre rodičov, svedkov, starejšieho .. .. dá sa použiť aj k dekoračným účelom .. .. farbu svadobného pierka si viete vybrať z 93 odtieňov farieb..
naša cena 0,25 Eur

Svadobné pierko malé pre hostí bielo čierne s čipkou
img


Pánsky sivo-bielo-čierny bavlnený motýlik s čiernými lístkami  .. Materiál (motýlik) je vystužená bavlna. Veľkosť je nastaviteľná - zapínanie suchý zips. na obvod krku (max cca 50cm). Rozmer motýlika je cca 11 cm x 5,5 cm. Požadovanú farbu uveďte do poznámky ..  Farbu vieme prispôsobiť podľa požiadaviek ..
bežná cena 12,00 Eur
naša cena 10,00 Eur

pánsky motýlik - sivo-bielo-čierny
img


Pánsky bielo-sivo-čierny bavlnený motýlik s čiernými lístkami  .. Materiál (motýlik) je vystužená bavlna. Veľkosť je nastaviteľná - zapínanie suchý zips. na obvod krku (max cca 50cm). Rozmer motýlika je cca 11 cm x 5,5 cm. Požadovanú farbu uveďte do poznámky ..  Farbu vieme prispôsobiť podľa požiadaviek ..
bežná cena 12,00 Eur
naša cena 10,00 Eur

pánsky motýlik - bielo-sivo-čierny
img


Pánsky sivo-čierny bavlnený motýlik s čiernými lístkami  .. Materiál (motýlik) je vystužená bavlna. Veľkosť je nastaviteľná - zapínanie suchý zips. na obvod krku (max cca 50cm). Rozmer motýlika je cca 11 cm x 5,5 cm. Požadovanú farbu uveďte do poznámky ..  Farbu vieme prispôsobiť podľa požiadaviek ..
bežná cena 12,00 Eur
naša cena 10,00 Eur

pánsky motýlik - sivo-čierny
img


Pánsky bielo-čierny bavlnený motýlik s čiernýmilístkami  .. Materiál (motýlik) je vystužená bavlna. Veľkosť je nastaviteľná - zapínanie suchý zips. na obvod krku (max cca 50cm). Rozmer motýlika je cca 11 cm x 5,5 cm. Požadovanú farbu uveďte do poznámky ..  Farbu vieme prispôsobiť podľa požiadaviek ..
bežná cena 12,00 Eur
naša cena 10,00 Eur

pánsky motýlik - bielo-čierny
img


Pánsky alebo dámsky motýlik .. V ponuke niekoľko motývov .. Materiál (motýlik) je vystužený. Veľkosť je nastaviteľná - zapínanie suchý zips. na obvod krku (max cca 50cm). Rozmer motýlika je cca 11 cm x 5,5 cm.  
naša cena 12,00 Eur

pánsky motýlik čierny  so zlatým odleskom
img


Pánsky alebo dámsky motýlik .. vianočný pánsky  motýlik .. V ponuke niekoľko motývov Materiál (motýlik) je vystužený. Veľkosť je nastaviteľná - zapínanie suchý zips. na obvod krku (max cca 50cm). Rozmer motýlika je cca 11 cm x 5,5 cm.  
naša cena 12,00 Eur

pánsky motýlik čierny so zlatou - vianočná edícia
img


Pánsky alebo dámsky motýlik .. V ponuke niekoľko motývov Materiál (motýlik) je vystužený. Veľkosť je nastaviteľná - zapínanie suchý zips. na obvod krku (max cca 50cm). Rozmer motýlika je cca 11 cm x 5,5 cm.  
naša cena 12,00 Eur

pánsky motýlik čierny s krémovou čipkou
img

OGNjNWZi